Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” czyli Mistrzostwach dziewcząt i chłopców w kategorii U-10

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” czyli Mistrzostwach dziewcząt i chłopców w kategorii U-10, w którym nagrodą główną jest w tym roku wyjazd na mecz Anglia – Polska na słynnym stadionie Wembley.
Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczona na prośbę Organizatorów informacja o prestiżowym i największym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” czyli Mistrzostwach dziewcząt i chłopców w kategorii U-10, w którym nagrodą główną jest w tym roku wyjazd na mecz Anglia – Polska na słynnym stadionie Wembley.

Między innymi dzięki dużemu wsparciu Samorządów, w 2012 roku w rozgrywkach wzięło udział ponad 140 000 dzieci z całej Polski. Niemal w każdej gminie organizowane były mecze eliminacyjne.

Organizatorem i pomysłodawcą Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym, od siedmiu lat, firma Tymbark. Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Patronat medialny nad Turniejem objęli: Telewizja Polsat, Trójka – Polskie Radio, Piłka Nożna, Piłka Nożna Plus, Piłka Nożna Junior, Bravo Sport, Gazeta Wrocławska, Dziennik Bałtycki, Głos Wielkopolski, Kurier Lubelski, Dziennik Łódzki, Nowa Trybuna Opolska, Nowiny, Echo Dnia, Express Bydgoski, Kurier Szczeciński, Gazeta Krakowska, Interia.pl, Futbolowo.pl, Interklasa.pl, www.pilkanozna.pl, www.wychowaniefizyczne.pl.

Rozpoczęły się zapisy do Turnieju, które potrwają do 31 marca 2013 roku, dlatego gorąco zachęcamy szkoły podstawowe z Państwa regionu, do zgłaszania już teraz swoich drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl – bardzo prosimy o przekazanie informacji właściwym osobom w Państwa regionie.


Każdy trener, którego drużyny wezmą udział w Turnieju, za udział każdej otrzyma profesjonalną koszulkę treningową firmy JAKO.
Dla dzieci na poszczególnych etapach, oprócz dyplomów i medali, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji i nagród.


Poniżej przesyłam Państwu informację prasową o zapisach do Turnieju.
Będę bardzo zobowiązany za informację zwrotną z linkiem do publikacji na Państwa stronie. Poniżej znajdują się natomiast linki do dodatkowych materiałów:

Film „Emocje dzieci podczas Turnieju” - link
http://www.youtube.com/watch?v=ZPuAAXr8BiI

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt

• Magdalena Chrapla – osoba odpowiedzialna za Turniej z firmy Tymbark, adres e-mail: turniej@tymbark.com, tel. 33 870 81 03
• Magdalena Urbańska - osoba odpowiedzialna za Turniej z ramienia PZPN: adres e-mail: magdalena.urbanska@pzpn.pl, tel. 22 551 22 41
Kontakt z mediami:
• Dorota Liszka, Tymbark: adres e-mail: d.liszka@maspex.com, tel. 33 870 82 04
• Paweł Drażba, PZPN, adres e-mail: pawel.drazba@pzpn.pl, tel. 22 551 22 23
Z poważaniem,

Dokument .doc do pobrania

Wróć